Bazy hybrydowe

18-03-2020

Baza hybrydowa

Branża stylizacji paznokci rozwija się na tyle szybko, że faktycznie można mieć problem z dobraniem odpowiedniej bazy pod swój manicure hybrydowy... Dlatego w tym poście postaramy się uporządkować Twoją wiedzę na ten temat, przedstawić działanie każdej bazy oraz co najważniejsze pomóc wybrać Ci odpowiedni produkt!
 
Baza to nieodłączny produkt każdej stylizacji hybrydowej. To ona jako jedyna może mieć kontakt z naturalną płytką paznokcia. Dlatego tak ważne jest aby umieć ją dopasować do swoich potrzeb - trwałość stylizacji w dużej mierze zależy od bazy!
 
  • Hihybrid Base - produkt średnio gęsty w przystępnej cenie. Przy prawidłowo wykonanej stylizacji producent zapewnia nas o 14 dniowej trwałości. Pojemność 5ml
  • Semilac Base - klasyczna baza hybrydowa. Jej płynna konsystencja zapewnia szybką i wygodną aplikację.
  • Baza Semilac Fiber Base - gęsta baza o mlecznobiałym kolorze. Produkt do zadań specjalnych! Posiada w swoim składzie włókna nylonowe które scalają naturalny paznokieć sprawiając, że będzie on twardszy niż przy użyciu klasycznej bazy. Baza jest dedykowana do paznokci kruchych i łamliwych, umożliwia przedłużenie naturalnej płytki paznokcia do 1cm, ponadto dzięki mlecznemu zabarwieniu będzie idealnie podbijać neonowe oraz pastelowe kolory. Bazy fiber można użyć również jako bazę pod żel.
  • Baza Semilac Extend Base - baza średniej gęstości, umożliwia utwardzenie naturalnego paznokcia, nadbudowanie go oraz przedłużenie do 1cm! Baza Extend występuje jako produkt przezroczysty oraz w opcji Semilac Extend Base 5w1. Dzięki temu, że Extend Base 5w1 występuje w różnych kolorach można wykonać nią cały manicure: baza, przedłużenie, nadbudowa, kolor oraz top.
 
Wszystkie bazy Semilac przy prawidłowo wykonanej stylizacji zapewniają trwały manicure do 21 dni.
 
Jest jeszcze jeden produkt który chcemy przedstawić, chociaż NIE JEST bazą. Niestety na naszych stoiskach klientki często proszą o bazę Semilac Hardi. Hardi to jeden z pierwszych produktów hybrydowych do przedłużania paznokci do 3mm jaki pojawił się na rynku, nie zastępuje on jednak bazy. Aplikujemy go na przygotowaną płytkę paznokcia pokrytą wcześniej bazą hybrydową!