Szablony czy tipsy?

18-03-2020
„te takie naklejki”, „no te...papierki takie” brzmi znajomo? Tym razem będzie o tych takich no... Szablonach do przedłużania paznokci.
Zapytasz „co wy takiego chcecie mówić o szablonach?!” A wbrew pozorom powiedzieć można sporo.
 
Najbardziej popularne są 3 metody przedłużania paznokci: wypełnianie specjalnego tipsa akrylożelem (tym zajmiemy się przy temacie akrylożelu), przedłużanie na tipsie oraz na formie, co teraz chcemy poruszyć.
 
Jeśli chodzi o tipsa sprawa wydaje się prosta: wybieram odpowiedni rozmiar, przyklejam, docinam, wypełniam resztę paznokcia żelem i już. Problem w tym, że nie zawsze jesteśmy w stanie IDEALNIE dopasować rozmiar, tips nie koniecznie będzie dobrze przylegał do naturalnej płytki, jego krzywizny mogą okazać się totalnie różne od tych pożądanych i poprawnych.
 
Jeśli chodzi szablony do przedłużania jest z kolei na odwrót - wydaje się to bardzo trudne, gdy jednak szkoleniowiec pokaże nam jak prawidłowo podciąć i podkleić formy wszystko staje się banalnie proste. Najważniejsze o czym musisz pamiętać, to aby możliwie najbardziej skrócić wolny brzeg naturalnego paznokcia oraz aby szablon idealnie przylegał, to gwarantuje stworzenie równego i trwałego paznokcia.
 
Niezależnie od tego jaką metodę wybierzesz w naszej ofercie znajdziesz oczywiście szeroki wybór produktów: tipsy mleczne lub przezroczyste, z długą lub krótką kieszonką oraz szablony: wąskie, szerokie, w różnych ilościach, z różnym klejem, różowe, złote, czarne, białe, dla każdego coś się znajdzie.
Pamiętaj, żeby znaleźć idealny dla siebie produkt musisz testować lub posłuchać naszych rad...my sprawdzamy dla Was każdy produkt zanim wprowadzimy go do sprzedaży i zaczniemy polecać.
 
Podrzucamy jeszcze przydatną ciekawostkę. Jeśli denerwuje Cię to, że szablon przykleja się do rękawiczek, przed pracą z nim spryskaj rękawiczki płynem do dezynfekcji dłoni!