Zestaw Rapidograf Rystor 0,18mm + Tusz + wzornik Gratis!

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 1 dzień roboczy*
  • szt.
  • 39,00 zł 35,80 zł

Oddajemy w Twoje ręce niepowtarzalne narzędzie, które pozwoli Ci rozwinąć warsztat i stać się prawdziwą artystką stylizacji paznokci. Jeśli znudziły Ci się gotowe naklejki i inne zdobienia, szukasz czegoś bardziej kreatywnego, chcesz samodzielnie stworzyć precyzyjny i niebanalny wzór, technika "Rapido Art" jest własnie dla Ciebie!

Jesteś miłośniczką stylizacji paznokci i szukasz czegoś, co pozwoli Ci wykonać idealny i innowacyjny wzór?

Oddajemy w Twoje ręce niepowtarzalne narzędzie, które pozwoli Ci rozwinąć warsztat i stać się prawdziwą artystką stylizacji paznokci. Jeśli znudziły Ci się gotowe naklejki i inne zdobienia, szukasz czegoś bardziej kreatywnego, chcesz samodzielnie stworzyć precyzyjny i niebanalny wzór, technika "Rapido Art" jest własnie dla Ciebie!


Juz przy niewielkim nakładzie pracy, odrobinie wyobraźni możesz stworzyć w szybkim czasie najmodniejsze zdobienia sezonu takie jak koronki czy kwiaty. Idealnie proste oraz cienkie linie wykonasz bez żadnego wysiłku.
Zapomnij o żmudnej pracy pędzlem, sięgnij po nowatorskie narzędzie i skróć swój czas pracy o połowę.


Rapidograf to pisak kreślarski , który od niedawna króluje w akcesoriach do stylizacji paznokci, Dzięki niemu w dość łatwy i szybki sposób wykonamy linie o stałej grubości, które będą wyróżniały się profesjonalnym i prezyzyjnym wykonaniem. Poniżej podajemy wskazówki jak prawidłowo korzystać z rapidografu.

 

Zasady użytkowania rapidografu:

-zanim zabierzemy się do pracy z rapidografem, musimy go odpowiednio przygotować. W dolnej części rapidografu znajduje się wkład który należy uzupełnić specjalnym tuszem kreślarskim, trzymając pisak pionowo.Tusze znajdziemy w kolorze czarnym i białym.

Podczas pracy tusz spływa cienką rurką, która mieści się w końcówce pisaka przypominającą stalową igiełkę.

-należy również pamiętać o przygotowaniu paznokcia,malujemy go hybrydą, bądź kolorowym żelem- najlepiej w jasnych odcieniach. Po utwardzeniu żelu, matowimy powierzchnię paznokcia i dokładnie wygładzamy. Jeżeli powierzchnia będzie tłusta i śliska, może dojść do uszkodzenia rapidografu. Pamietamy także o oczyszczeniu paznokcia z pyłu i odtłuszczeniu.

- po usunięciu nieczystości z powierzchni można przejść do zdobienia. Rapidograf trzymamy prostopadle do paznokcia i bardzo delikatnie malujemy wzór. Uwaga! Zbyt mocne naciskanie pisaku do paznokcia może spowodować jego złamanie! Już po upływie kilku minut po skończonym zdobieniu możemy przystąpić do nabłyszczenia paznokcia za pomocą topu hybrydowego, bądź finisha do żelu.

Skuwka rapidografu również ma swoje zastosowanie. Po każdym użyciu należy ją rozkręcić i napełnić wodą. Pominięcie tej czynności spowoduje wyschnięcie tuszu, następnie zacinanie się rapidografu a na końcu jego uszkodzenie. W przypadku, gdy tusz zaschnie, należy napełniać pojemniczek wodą i wielokrotnie nim potrząsać. Także w przypadku nieużywania urządzenia przez dwa dni musimy go dokładnie umyć. Pamietajmy również o tym, że skuwka rapidografu powinna być zakręcona podczas przerwy w użytowaniu. Przestrzegajmy wyżej wymienionych zasad, a rapidograf będzie nam służył przez dłuższy czas.
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Zestaw do zdobień rapidografem, który zawiera:

 

 

Pisak kreślarski Super Professional RYSTOR

- do kreślenia na kalce kreślarskiej, papierze, brystolu i... paznokciach*!

- dostępne grubość linii pisania pisaków:

0,18 mm

UWAGA! Rapidograf trzeba czyścić po zakończeniu pracy.Zaschnięty tusz w końcówce może spowodować konieczność jej wymiany.

Końcówka to bardzo cienka igiełka. Nie można mocno dociskać rapidografu do powierzchni. Za mocne dociśnięcie doprowadza do mechanicznego uszkodzenia.

Nie odpowiadamy za uszkodzenia powstałe w wyniku nieumiejętnego użytkowania produktu.

*Rapidografy przeznaczone są do pisania po bloku technicznym i kartonie.
Stosowanie ich w innych celach jest niezgodne z zaleceniami Producenta i uszkodzenia powstałe w ich toku nie podlegają reklamacjom.

Uważaj, aby nie zanieczyścić końcówki lakierem, akrylem, żelem. Maluj zawsze po zmatowionej i odtłuszczonej płytce.
Uważaj, aby mechanicznie nie uszkodzić końcówki.

 

TUSZ KREŚLARSKI RYSTOR 20ml CZARNY

- Kolor tuszu  czarny
- Idealny do pisaków kreślarskich Rystor,


- pojemność 20 ml
- mocny i trwały pigmenty


Wzornik Gratis!

mleczny lub przezroczysty

Pomocny przy ćwiczeniach nowych wzorów,