148531 Podpórka pod łokieć kwadratowa 8M czarna

Kod kreskowy: 5906717459207
Opis
Komfortowa podpórka pod łokieć MOMO 8-M
Marka MOMO to producent wysokiej jakości akcesoriów do manicure, takich jak pochłaniacze pyłu i praktyczne podpórki. Ich produkty są niezastąpione w codziennej pracy, a szeroki wybór modeli i innowacyjne rozwiązania spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Niezastąpione wsparcie łokcia
Podpórka pod łokieć MOMO 8-M to praktyczne akcesorium, które efektywnie redukuje zmęczenie i zapobiega otarciom. Stworzona z myślą o osobach pracujących długotrwale przy biurku, jest szczególnie przydatna dla manicurzystek i stylistek paznokci. Dzięki odpowiedniej twardości i sprężystości zapewnia wygodne oparcie, poprawiając komfort pracy w salonie.
Stabilność i wygoda podczas pracy
- Ergonomiczny design – kwadratowy kształt o wymiarach 16 x 16 cm eliminuje konieczność precyzyjnego ustawiania łokcia.
- Wypełnienie z pianki – doskonale dopasowuje się do kształtu łokcia, zapewniając komfortowe wsparcie.
- Skóra syntetyczna – miękka i przyjemna w dotyku, łatwa w czyszczeniu i odporna na ścieranie.
- Antypoślizgowy spód – zapobiega przesuwaniu się podpórki, zwiększając stabilność podczas użytkowania.
- Trwałość i estetyka – staranne wykonanie oraz elegancki design w odcieniach różu sprawiają, że produkt świetnie komponuje się z wystrojem salonu.
Dane techniczne:
- Kolor: odcienie różu
- Kształt: kwadrat
- Wymiary: 16 x 16 cm
Wybierz podpórkę MOMO 8-M i zwiększ komfort swojej pracy już dziś!
